x
Garanti ve İade Koşulları

Garanti Koşulları

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.

Ürün İade Koşulları

Ürün iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

İadelerinizi lütfen ARAS KARGO ile tarafımıza gönderiniz. Aksi takdirde kargo ücreti tarafınıza ait olacaktır.

İade İçin İstenilenler

 • İade Edilecek Ürün
 • İade Edilecek Ürünün Faturası (Tüm Nüshaları İle Birlikte)
 1. Kullanılmış veya herhangi bir şekilde hasar görmüş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 2. İade edilecek ürünün, 14 gün içerisinde teslim alındığı şekilde, standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
 3. Herhangi bir şekilde kullanılmış, çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ya da yapısında ve dokusunda bozulmalar olmuş ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürünler üzerinde bulunan güvenlik etiketi çıkarılan siparişlerin iadesi kabul edilmemektedir, güvenlik etiketi çıkarılan ürünlerin iadesi durumunda kargo doğrudan alıcıya geri gönderilecektir.Ürün uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, herhangi bir kullanım, hasar veya bozulma tespit edilmez ise iade işlemleri başlatılır.  İade ve değişim koşullarının sağlanması durumunda yapılacak işlemler; ancak internet mağazası tarafından, online olarak web sitesinden alınmış ürünler için gerçekleştirilmektedir.
 4. İade işlemi için ürünün faturasının gönderilmesi gerekmektedir.
 5. İade etmek istediğiniz ürünün faturası şirket adına ise, geri iade ederken şirketinin düzenlemiş olduğu faturası ile birlikte göndermesi gerekmektedir. İade faturası kesilmesi gerekmektedir.
 6. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ARAS KARGOile gönderildiği taktirde, kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. İade edeceğiniz malı sitede belirtilen anlaşmalı kargo şirketi dışında bir kargo şirketi ile göndermeniz halinde iade kargo bedeli ve malın kargo sürecinde uğrayacağı hasardan şirketimiz/sitemiz sorumlu değildir.
 7. İade departmanımıza gelen ürünlerin, iade şartlarına uygun ulaştırılması durumunda ürün tutarlarının iadesi, ürünün tarafımıza ulaştığı gün işleme alınacaktır. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir.
 8. Birden fazla ürün satın alınması ve birden fazla ürün iade edilmesi durumunda eğer iskonto uygulandıysa iskonto ürün adedine bölünür. İade ettiğiniz ürünlerin iskonto tutarları düşülerek iade hesabınıza yansır.

 

DİKKAT:

 1. İadeler mutlak surette yukarıda belirtilen sürelere uyularak, orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.
 2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
 3. Herhangi bir şekilde kullanılmış, çizilmiş, hasar görmüş ya da fiziksel değişikliğe uğramış ya da yapısında ve dokusunda bozulmalar olmuş ürünler kesinlikle iade alınmaz. Ürünler üzerinde bulunan güvenlik etiketi çıkarılan siparişlerin iadesi kabul edilmemektedir, güvenlik etiketi çıkarılan ürünlerin iadesi durumunda kargo doğrudan alıcıya geri gönderilecektir.
 4. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.
 5. İade etmek istediğiniz ürün/ürünlerin kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da anlaşmalı kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti size aittir.
 6. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.

Değerli müşterilerimiz yanlış verdiğiniz veya vazgeçtiğiniz siparişlerinizi iptal ettirebilirsiniz. E-posta ile irtibatlarda gecikmeler yaşanabilir.  İptal ettirme işleminin hızlı bir şekilde gerçekleşmesi için lütfen iletişim kısmındaki telefon numaramızı kullanarak irtibata geçiniz

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.