x
Hakkımızda

Aksoy Otomotiv, otomotiv sektöründeki faaliyetlerine 2003 yılındaki kuruluşu ile başlamıştır. Hasan Aksoy tarafından kurulan firma, özellikle Mercedes-Benz markalı araçların bakım ve onarım hizmetlerine odaklanmıştır.

Mercedes-Benz araçlara yönelik hizmetlerini ilk günkü titizlikle sürdüren Aksoy Otomotiv, müşterilerini orijinal yedek parçaya en hızlı ve uygun koşullarda ulaştırmayı amaçlar. Eğitim süreçleri ile sürekli desteklediği uzman teknik ekibi Aksoy Otomotiv’in en güçlü yönlerinden biridir. Mercedes-Benz kullanıcılarının yüksek bir hizmet kalitesi ile araçlarından maksimum performansı kesintisiz almalarına yardımcı olan Aksoy Otomotiv, otomobil ve hafif ticari araçlara servis sunar. 2.500 m² alanda, günde 35 araca hizmet verme kapasitesine sahiptir.

Aksoy Otomotiv’in iş anlayışını belirleyen bir diğer ilke teknolojik gelişmeleri dinamik ekibi ile sürekli takip etmek ve işine yansıtmaktır. Bu bağlamda tüm yenilikleri izler, hizmet adımlarında ve onarım uygulamalarında değerlendirir. Araç sahiplerinin beklenti ve taleplerini en kısa sürede etkin çözüme kavuşturan Aksoy Otomotiv, özel yedek parça bölümü ile müşterilerine en iyiyi vermeyi ilke olarak benimser.

Hızlı, ekonomik ve üstün kaliteli hizmet anlayışı ile yol alan Aksoy Otomotiv için, koşulsuz ve sürekli müşteri memnuniyeti en büyük motivasyon kaynağıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.